Inteligentne rozwiązania dla domu

odnawialne źródła energii kielce

Fotowoltaika Kielce

Fotowoltaika w Kielcach to doskonała okazja aby rozpocząć nowe ekologiczne życie. Inwestując w odnawialne źródła energii macie pewność, że włożony wkład Wam się zwróci z w ciągu 6-7 lat. Fotowoltaika Kielce to szereg instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym Twoje rachunki za prąd zmniejszą się nawet o 90%! Pozyskiwanie energii słonecznej odbywa się w kilku etapach.

W ogniwach zachodzi zjawisko fotowoltaiczne dzięki, któremu energia ze słońca zostaje przekształcona w prąd stały. Fotowoltaika Kielce odnowią Twoje życie. Dzięki nim wszystko stanie się łatwiejsze i ekonomiczne.

Jakie wyróżniamy ogniwa fotowoltaiczne?

  • monokrystaliczne;
  • polikrystaliczne;

Panele monokrystaliczne

Zbudowane są z ogniw monokryształu krzemu. Można je łatwo rozpoznać po kolorze. Są one zazwyczaj ciemnoniebieskie lub czarne. Mają one zaokrąglone najczęściej zaokrąglone boki. Mają one największą sprawność ze wszystkich paneli słonecznych.

 

Panele polikrystaliczne

Zbudowane z polikrystalicznego krzemu. Najczęściej są koloru jasno niebieskiego. Można je łatwo rozpoznać ze względu na budowę. Mają one kształt kwadratu bądź prostokąta. Są one jednak tańsze od tych monokrystalicznych ale ich współczynnik mocy przyjmuje się, że jest mniejszy.

Nasza firma już od kliku lat wprowadza fotowoltaikę w ich nowej odsłonie na salony, całkowicie zmieniając nie tylko zewnętrzną część domu ale także życie domowników. Chcesz sprawić, by twój dom nabrał barw i odzwierciedlał twój radosny stan duszy? Zamów fotowoltaikę Kielce już dziś! 

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko fotowoltaikę w Kielcach ale również w Starachowicach. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, przyjdź do naszej firmy!

Udostępniaj nas!

  • FOTOWOLTAIKA W KIELCACH